Партнери  
  УКР  ENЕлітна нерухомість у м. Хмельницький. Оренда та купівля торгівельних приміщень у центрі міста. Продаж 1-, 2-, 3-х кімнатних квартир вільного планування та пентхаузів у житловому комплексі «Пектораль».


Благоустрій

Організація прилеглої території комплексу створює максимально комфортний простір для відпочинку мешканців будинку. Входи в житлові приміщення розміщені в глибині дворику, на віддалі від суспільної зони.
Паркова зона, спортивні та ігрові майданчики поруч із будинком принесуть безліч позитивних відчуттів дорослим та дітям. Концептуальний підхід до планування зеленої зони комплексу дозволить гармонійно поєднати відчуття близькості до природи та захищеності від проблем та турбот сучасного міста.
Благоустрій прилеглої до комплексу території буде зустрічати затишком мешканців та гостей комплексу Пектораль у будь–яку пору року.

Ділові зустрічі та романтичні побачення можливо з приємністю провести у тихому затишку зеленої паркової зони, що розкинулась на четвертому рівні комплексу Пектораль. Квітники, алеї, доріжки для прогулянки та лавки, а також спортивні площадки, дитячі майданчики з гірками та каруселями завжди радо зустрінуть мешканців і відвідувачів багатофункціонального комплексу Пектораль.

Неймовірний витвір садово–паркового мистецтва, створює відчуття розміреності і наближеності до природи у швидкий темп сучасного життя. Затишні кав’ярні на відкритому повітрі подарують хвилини спокою, як під ранніми вечірніми зорями, так і в розпал дня. Квартири, розміщені на п’ятому і від шістнадцятого по двадцять четвертий рівень будівлі, оточені скляними галереями, в яких можна створити зимовий сад, або затишний куточок з міні басейном, в якому так приємно та зручно зустрічати світанок, першу вечірню зорю, милуватись вогнями нічного міста.