Партнери  
  УКР  ENЕлітна нерухомість у м. Хмельницький. Оренда та купівля торгівельних приміщень у центрі міста. Продаж 1-, 2-, 3-х кімнатних квартир вільного планування та пентхаузів у житловому комплексі «Пектораль».


Інтер’єри та дизайн

Концепція оформлення комерційних приміщень розробляється з врахуванням архітектурної стилістики комплексу Пектораль. При обранні внутрішнього оздоблення комплексу перевага надавалась природнім матеріалам і продукції фірм – виробників, що мають бездоганну репутацію на світовому ринку будівельних послуг. Композиції із живих квітів створять атмосферу затишку та комфорту.

Вестибюль головного входу, розміщений зі сторони вулиці Кам'янецької – це  візитна картка комплексу Пектораль. Високі стелі атріуму, мармурові плити підлоги, ліфти, зони для відпочинку та зустрічей, салони презентабельних торгових марок та брендів із світовим ім’ям на першому та другому поверсі створюють у відвідувачів та мешканців комплексу Пектораль відчуття благополуччя та надійності. Тут розташована служба інформації.

Використання ефектних сучасних та екологічно чистих природних матеріалів створює особливий стиль. Мармурові сходинки та декоративні ковані решітки огороджень, використання високоякісного граніту та натуральної деревини надає зонам загального користування та жилим зонам комплексу вишуканості та респектабельності. Розміщені в глибині двору входи до житлової частини комплекс є просторими приміщеннями, де розташовані стійки консьєржів, куточки для очікування та відпочинку. На третьому та четвертому рівнях знаходяться офісні приміщення.